hapipożyczki z wiosenną podwyżką kwoty pożyczki - Hapi Pożyczki

hapipożyczki z wiosenną podwyżką kwoty pożyczki

Marzec 7, 2017

Wiosna to idealny moment na realizację planów i spełnianie marzeń. Dni są dłuższe i robi się coraz cieplej. Wpływa to na naszą fizjologię i samopoczucie[1] – czujemy się lepiej, mamy więcej energii i jesteśmy skłonni do podejmowania nowych wyzwań. hapipożyczki chcąc wesprzeć swoich Klientów w ich realizacji poszerzyły ofertę pożyczki długoterminowej.
hapipożyczki, marka nagrodzona przez Totalmoney.pl w listopadzie 2016 r. w kategorii najlepszych pożyczek pozabankowych, ma świadomość rosnących potrzeb swoich Klientów
i konieczności wzbogacania swojej oferty na konkurencyjnym rynku. Dlatego postanowiła zwiększyć kwotę dostępnej pożyczki aż do 15 000 złotych. Dodatkowo wydłużony został czas spłaty – do 36 miesięcy. Oferta dostępna jest od 6 marca. Do tej pory Klienci mogli skorzystać z pożyczki do 10 000 złotych, z możliwością spłaty do 24 miesięcy. Nowa oferta wciąż daje możliwość skorzystania z benefitów konsumenckich, takich jak możliwość rozpoczęcia spłaty nawet po dwóch miesiącach od otrzymania pieniędzy czy też skorzystania z wakacji kredytowych pozwalających na przesunięcia spłaty kolejnej raty o miesiąc.

“Podwyższenie maksymalnej dostępnej kwoty do 15 000 złotych oznacza dla naszych Klientów możliwość realizacji jeszcze ciekawszych marzeń oraz dodatkowych niespodziewanych  potrzeb. Natomiast wydłużenie okresu pożyczki do 36 miesięcy to rozłożenie kwoty pożyczki na większą liczbę rat, co wiąże się z mniejszym comiesięcznym obciążeniem dla domowego budżetu” - powiedziała Joanna Izdebska, Country Manager IPF Polska.

O hapipożyczki:
Firma IPF Polska Sp. z o.o. oferuje pozabankowe pożyczki długoterminowe pod brandem hapipożyczki, adresowane przede wszystkim do Klientów potrzebujących środków
na realizację swoich planów i zamierzeń, a którzy chcieliby mieć możliwość spłaty pożyczki
w wygodnych ratach, nawet przez 36 miesięcy.

Spółka IPF Polska powstała w grudniu 2009 r. Od grudnia 2014 r. oferuje pożyczki pod marką hapipożyczki. W marcu 2015 roku IPF z siedzibą w Leeds (UK) kupił spółkę MCB Finance operującą w krajach bałtyckich oraz Australii. Nowa firma rozpoczęła działalność pod nazwą IPF Digital, a hapipożyczki weszły w skład portfolio marek i produktów zarządzanych przez wspomnianą spółkę. Dziś IPF Digital oferuje swoje pożyczki w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk, Australia.

Dodatkowe informacje:
Anna Jurkiewicz-Winiarczyk
a.jurkiewicz@madeinpr.pl
Tel. (+48) 669 700 004;
Fax. (+48 22) 213 82 49